Początek marca to tradycyjnie już Genewskie Targi Motoryzacyjne. Odwiedziliśmy stoisko Brabus, gdzie zaprezentowano nowości na nadchodzący rok. Zapraszamy do naszej obszernej fotorelacji!

1

Lider w dziedzinie tuningu aut Mercedes-Benz tradycyjnie postawił na swój ulubiony kolor – czerń. Na ogromnej ekspozycji, można było zobaczyć cały przekrój aut – od sportowego AMG GT, przez limuzyny na bazie klasy C, S a nawet Maybacha po terenówki w postaci różnych wersji GLE czy G Klasy 4×4 – pod warunkiem, że lubimy kolor czarny :)

Naszą przygodę ze stoiskiem Brabusa zaczęliśmy od aut SUV – tak popularnych w ostatnim czasie. Choć uwagę najmocniej przykuwała zdecydowanie Klasa G 500 4×4, która swoim monstrualnym rozmiarem, potęgowanym dodatkowo przez dodatki Brabusa robiła kolosalne wrażenie, nas zainteresowały bardziej dwa modele stojące obok. Mowa oczywiście o GLE SUV oraz GLE Coupe.

2

Bestsellery w swojej kategorii to ostatnio bardzo popularny temat w kwestii tuningu, cieszy więc zaprezentowanie pakietów modyfikacji również przez Brabusa. Zmiany idealnie wpisują się w styl firmy z Bottrop – nowe zderzaki z większymi wlotami powietrza, sporo włókna węglowego, duże felgi oraz potężny układ wydechowy. Wszystko właśnie tak, jak powinno być!

3

Obok terenówek znaleźliśmy bogatą gamę limuzyn Mercedesa. Tutaj również same nowości – począwszy od nowego C 63 AMG S po ultra luksusowego Maybacha o mocy 900 KM! Wszystkie auta tradycyjnie – ubrane w charakterystyczne pakiety wizualne, kultowe felgi Brabus Monoblock, głośne wydechy i z ogromem mocy pod maskami. Brabus zdecydowanie wie co dobre..

4

Nie sposób ominąć także sportowego dziecka – AMG GT. 600 KM mocy, dodatkowe spoilery, układ wydechowy z czterema końcówkami – po wizycie u Brabusa sportowy Mercedes wygląda niezwykle agresywnie i sportowo!

Jednak Brabus to nie tylko super mocne auta. W Genewie zobaczyliśmy też takie projekty jak biznesowa Klasa V czy w pełni elektryczna Tesla Model S. To pokazuje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

5

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Brabus u autoryzowanego dealera w Polsce – Brabus JR Tuning!

http://www.brabus-jrtuning.pl/index.php/oferta-tuningu-mercedes-benz.html

Wszystkie dodatki ze zdjęć można już zamawiać w naszym sklepie. Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy również do galerii zdjęć:

6789101112131415161718192021222324252627

Kategorie
Mercedes-AMG, Mercedes-Benz, Mercedes-Maybach, Tuning
Tagi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,