Wiosna to zdecydowanie najlepszy moment aby pomyśleć o wymianie kół w swoim samochodzie. Odpowiednie felgi potrafią odmienić wygląd całego auta, nawet bez jego dodatkowych modyfikacji. Dlatego też najlepsze auta potrzebują najlepszych felg. Tym razem zestaw kół dostarczyliśmy więc do Mercedesa ML (W166) w mocarnej wersji 63 AMG!

7E3A9955

Biały SUV Mercedesa z ponad 500 konnym silnikiem V8 pod maską zwraca na siebie uwagę już w standardowym wydaniu. Rozbudowany zestaw aerodynamiczny, nadmuchane nadkola oraz sportowy układ wydechowy zdradzają potężny potencjał Mercedesa. Niestety fabryczne koła pozostawiają wiele do życzenia, dlatego podjęliśmy się wyzwania poprawy tego stanu rzeczy.

7E3A9940

Z półki producenta wybraliśmy mało popularny, jednak świetnie prezentujący się na aucie zestaw felg Brabus Monoblock Q. Rozmiar nowych felg adekwatny jest do rozmiaru auta – 22 cale średnicy oraz 10 szerokości zapewniają odpowiedni wygląd przy potężnej bryle dużego SUVa.

7E3A99437E3A9958

Po montażu felg biały ML 63 AMG zyskał niezwykle agresywny wygląd. Oryginalny wzór felg Monoblock Q w połączeniu z dodatkami AMG prezentuje się niezwykle oryginalnie i jeszcze bardziej przyciąga spojrzenia na ulicy. Co równie ważne, felgi cechują się najwyższą wytrzymałością, zapewnią więc długą i bezproblemową jazdę ciężkim i mocnym autem po naszych drogach.

7E3A9951

Jeżeli również chciałbyś zakupić najwyższej jakości felgi do swojego auta zaufaj Brabus JR Tuning!

7E3A9961

Kategorie
Klasa ML, Mercedes-AMG, Mercedes-Benz, ML 63 AMG, Realizacje, Tuning
Tagi
, , , , , , , , , , , , , , , , ,