Najszybszy i najmocniejszy czteroosobowy cabriolet świata – tak w jednym zdaniu podsumować można gorącą nowość Brabus – 850 6.0 Biturbo Cabrio, powstały na bazie Mercedesa-AMG S 63 Cabriolet.

1

850 6.0 Biturbo to przede wszystkim ogrom zmian pod maską. Jednostka V8 została rozwiercona do pojemności 6 litrów, co w połączeniu z większymi turbosprężarkami oraz szeregiem kolejnych zmian pozwala osiągnąć moc 850 KM oraz moment obrotowy ograniczony elektronicznie do 1 150 Nm. Prędkość maksymalna? 350 km/h. Bez dachu!

2

Zmiany mechaniczne robią w tym przypadku ogromne wrażenie. To, co rzuca się w oczy to jednak design auta.

Brabus w tym przypadku oparł się na zestawie modyfikacji powstałym dla wersji S 63 AMG Coupe. Znajdziemy więc mnóstwo carbonowych elementów takich jak dokładki zderzaka, dyfuzor czy spoiler na pokrywę bagażnika. Całość jest utrzymana w dobrym guście, pasując stylem do potężnego cabrio Mercedesa.

3

Nie zapomniano również o odpowiednich felgach. Do wyboru są więc niemal wszystkie wzory felg Brabus Monoblock w rozmiarach 19 – 22 cale. Gwarantujemy więc, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie!

4

Uzupełnieniem spójnej całości są zmiany we wnętrzu, które otrzymało garść dyskretnych dodatków z logo tunera, a dla najbardziej wymagających – przygotowano możliwość kompletnej wymiany tapicerki według ścisłych zaleceń Klientów.

5

Mercedes Klasy S Cabriolet w wydaniu Brabus to zdecydowanie jedno z najbardziej ekskluzywnych cabrio na świecie. Już teraz zapraszamy do kontaktu z Brabus JR Tuning – oficjalnym dealerem Brabus w Polsce – w celu konfiguracji zestawu modyfikacji! 

 

6789

 

Kategorie
Mercedes-AMG, S 63 AMG, Tuning
Tagi
, , , , , , , , , , , , , ,